Inloggen
Nog niet geregistreerd? Schrijf nu in
DNZ

DNZ introduceert het nieuwe innovatieve arbeidszorgmodel in de zorg

Contact

DNZ levert in opdracht van zorginstellingen de meest ervaren zorgteams

DNZ is een coöperatieve organisatie voor zorgorganisaties

Snel zoeken
Vacatures
inVertrouwelijk
inVertrouwelijk
inVertrouwelijk
inVertrouwelijk

Wie zijn wij?

Herman, algemeen directeur/ bestuurder van DNZ, is in het voorjaar van 2017 begonnen met dit bedrijf. Hij is historicus van oorsprong en is via de sociale wetenschap terechtgekomen in de zorgsector. Hij werkt al lange tijd in de ggz en gehandicaptenzorg, waar hij altijd facilitaire managementrollen heeft vervuld. In dat kader is hij ook werkzaam geweest bij een groot internationaal bedrijf. Bij deze laatste baan in loondienst is hij zich gaan concentreren op het ontwikkelen van zorginhoudelijke oplossingen, en vanuit dat startpunt is Herman begonnen met DNZ.

Herman richt zich op complexe vraagstukken in de zorg, waarbij het idee dat zorg van en voor ons allen is centraal staat. DNZ heeft dan ook de maatschappelijke doelstelling inhoudelijke oplossingen te vinden in de zorg, en daarvoor middelen te vinden die dienstbaar ingezet kunnen worden. Lees meer op LinkedIn
 

Hans, bestuurder zorg, heeft een lange loopbaan in de zorg. Hij is werkzaam als psychiater, en in die zin is hij een klassieke zorgprofessional. Bovendien heeft hij zich altijd beziggehouden met bedrijfsvoering en logistieke processen in de zorg. Via Herman is Hans in 2021 bij DNZ aangesloten.

Hans houdt zich bezig met de inhoud van de zorg. Hij is zich bewust van de voorwaarden van goede zorg, zoals veiligheid en goede samenwerking. Ook benadrukt Hans het belang goed voor jezelf te zorgen, want alleen dan kun je goede zorg leveren aan je cliënten. Zo werkt hij mee aan de ontwikkeling van nieuwe vormen van samenwerking, waarbij de professional meer plezier krijgt in het vak, en daardoor betere zorg kan leveren. Lees meer op LinkedIn

 

Twee nieuwe directeuren

DNZ groeit door en daarom zijn er in het voorjaar van 2024 twee nieuwe directeuren aangesteld. Lees meer

 

Contactgegevens medewerkers

Bestuur/ Directie

Herman Swaters | Algemeen directeur/ Bestuurder | 06 42246286 | h.swaters@dnzorg.nl

Hans Vermeulen | Bestuurder Zorg | 06 30568956 | h.vermeulen@dnzorg.nl

Francis van den Berg | Bestuurssecretaris | 06 51944749 | f.vandenberg@dnzorg.nl

 

Anne Kodde | Directeur HR, Commercie en Projecten | 06 29021063 | a.kodde@dnzorg.nl

Jan-Bart van Roon | Directeur Bedrijfsvoering | 06 29021063 | j.vanroon@dnzorg.nl

 

Secretariaat

Marieke Kruiper-Velthof  | Directiesecretaresse | 06 42457935 | m.kruiper@dnzorg.nl

 

Medewerkers

Berend Swaters | Administratief medewerker | 06 83902019 | b.swaters@dnzorg.nl 

Etzel Steinhage | Manager Financiën & Control | 06 55331624 | e.steinhage@dnzorg.nl

Gert de Vries | Financieel administratief medewerker | 06 82068906 | g.devries@dnzorg.nl

Hanneke Horstman-Zijlstra | Administratief medewerker/HRM | 06 81824825 | h.zijlstra@dnzorg.nl

Inge Sigger | Recruitment- en projectmanager | 06 83221872 | i.sigger@dnzorg.nl

Jan Goris | Senior administratief medewerker/HRM | 06 20999970 | j.goris@dnzorg.nl

Madeleine van Heerde-Schutte | Regisseur primair proces en selectie | 06 10857468 | m.vanheerde@dnzorg.nl

Marian Peters | Financieel administratief medewerker | 06 12533472 | m.peters@dnzorg.nl

Sabrina Vosselman | Casemanager | 06 39716274 | s.vosselman@dnzorg.nl

 

 

Share

Facebook Twitter LinkedIN Google Plus Share
DNZ (De Nieuwe Zorgorganisatie B.V.) gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses.